پیام تبریک مدیرعامل موسسه حقوقی حافظان سرمایه سبا معین به مناسبت روز بیمه

منتشرشده توسط administrator در تاریخ


قاسم رمضان‌پور مدیر عامل موسسه حقوقی حافظان سرمایه سبا معین به مناسبت روز صنعت بیمه پیام تبریک صادر کرد.

بسمه تعالی
مقام معظم رهبری:
“بیمه پدیده بسیار خوبی است که به کارهای اقتصادی جامعه نظم می‌دهد”

به گزارش روابط عمومی موسسه حقوقی حافظان سرمایه سبا معین، متن پیام تبریک به شرح زیر است:
بیمه پیام آور آرامش و امنیت خاطر برای آحاد مختلف مردم و فعالان اقتصادی در حوزه‌های مختلف است و کمک های شایانی نیز در این راستا به اقتصاد جامعه ارائه کرده است.
«۱۳ آذر» سال ۱۳۶۷ روز تصویب قانون اداره امور شرکت‍‌های بیمه است که این روز را جهت گرامی داشت صنعت بیمه در تقویم نام‌گذاری کردند تا فرصتی برای اهالی صنعت بیمه به عنوان مظهر آرامش، اطمینان و تضمین کننده امنیت روانی جامعه برای به نمایش گذاشتن اقدامات و دستاوردهای خود باشد و با استفاده از فرصت ها و تجارب گذشتگان، افق روشن‌تری برای خود ترسیم نموده و نویدبخش آینده‌ای روشن برای آحاد مردم و فعالان اقتصادی باشند و همچنین در این روز بتوان از فعالیت‌های تلاشگران این عرصه جهت تلاش های زیاد در این راستا قدردانی کرد.
طی دو سال اخیر با شیوع ویروس منحوس کرونا و عواقب ناشی از آن که مشکلات ناخواسته زیادی را برای مردم به بار آورد، بیمه نقش خود را بیش از پیش در حمایت از مردم ایران اسلامی نشان داد و توانست بسیار درخشان ظاهر شود که نوید دهنده آینده‌ای روشن می‌باشد.
فرا رسیدن روز بیمه را به مجموعه زحمتکشان صنعت بیمه کشور تبریک عرض نموده و از خداوند منان، سلامتی و توفیق روزافزون برای تمامی شاغلین در این صنعت خواستارم.

قاسم رمضان‌پور
مدیر عامل موسسه حقوقی حافظان سرمایه سبا معین

دسته‌ها: مناسبت ها

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.